המלצות על ענבל דרור

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

74 המלצות

 • לין פרץ ממליצה על ענבל דרור
  לין פרץ
  09/10/2023
  "הגעתי לענבל דרור שהיא פשוט אהבה ממבט ראשון. הגזרות, הבדים, התפירה הכל היה עילוי. כל שמלה שמדדתי ישבה על הגוף..
  "הגעתי לענבל דרור שהיא פשוט אהבה ממבט ראשון. הגזרות, הבדים, התפירה הכל היה עילוי. כל שמלה שמדדתי ישבה על הגוף בצורה מושלמת. נתתי לה יד חופשית את השמלה הראשונה היא עיצבה לי – עדינה וקלאסית. השנייה הייתה מבד תחרה צמודה עם גזרה שהיא חלום! הבנות בסטודיו מהרגע הראשון נכנסו ללב עם השירות והפירגון!"
 • ירדן עילם ממליצה על ענבל דרור
  ירדן עילם
  26/09/2023
  "חיפשתי סגנון מלכותי ומחויט - משהו שרואים רק בקטלוג. החלטתי שאני פשוט סומכת על ענבל דרור. השמלה הייתה שמלת מחו..
  "חיפשתי סגנון מלכותי ומחויט - משהו שרואים רק בקטלוג. החלטתי שאני פשוט סומכת על ענבל דרור. השמלה הייתה שמלת מחוך ומעליה בד רשת עם אבנים ששזורות לאורך השמלה, צווארון מרשים ונסיכותי. היה לי תהליך מושלם אצל ענבל דרור, הצוות מדהים, והשמלה הייתה בדיוק כמו שרציתי. תפרנו את השמלה מ-0".
 • אביה בן אבו ממליצה על ענבל דרור
  אביה בן אבו
  10/09/2023
  "מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד היו לי בבית קטלוגים של ענבל דרור. כל חיי דמיינתי את עצמי בשמלה שלה. מבחינתי היא ה..
  "מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד היו לי בבית קטלוגים של ענבל דרור. כל חיי דמיינתי את עצמי בשמלה שלה. מבחינתי היא הייתה האחת והיחידה - מהרגע הראשון שנכנסתי לסטודיו שלה הרגשתי בבית. כל הצוות שלה הן הבחורות הכי מקצועיות ונעימות שיכולתי לתאר. עשיתי את שלושת השמלות שלי אצלה וכל אחת הייתה יותר יפה מהשנייה".
 • נטע אזולאי ממליצה על ענבל דרור
  נטע אזולאי
  26/07/2023
  "את שמלות הכלה שלי עיצבה האמנית ענבל דרור. אחרי לא מעט מעצבות ומקומות שעברתי הגעתי לענבל בסוף, כחודשיים וחצי ל..
  "את שמלות הכלה שלי עיצבה האמנית ענבל דרור. אחרי לא מעט מעצבות ומקומות שעברתי הגעתי לענבל בסוף, כחודשיים וחצי לפני החתונה! ברגע שמדדתי הרגשתי משהו שלא הרגשתי באף מדידה של שמלה בסטודיו אחר! היא הייתה אני! ראיתי את 2 השמלות לפני כן ופשוט הגעתי עם מטרה שרק אותן אני רוצה למדוד וללבוש. וכך היה. ענבל ישבה איתי, ציירה עיצבה שינתה והפכה את שמלות החלומות שלי למציאות. הצוות המדהים שלה היה מסור ומרגיע בכל מדידה ומדידה"
 • אור שרה סינה ממליצה על ענבל דרור
  אור שרה סינה
  13/07/2023
  אל ענבל דרור הגעתי עם חלום שידעתי שהיא היחידה שיכולה להגשים לי אותו. שמלה ראשונה שכל ילדה קטנה בכיתה א חולמת ו..
  אל ענבל דרור הגעתי עם חלום שידעתי שהיא היחידה שיכולה להגשים לי אותו. שמלה ראשונה שכל ילדה קטנה בכיתה א חולמת ומציירת: שובל ארוך והכי חשוב מבחינתי היה שזאת שמלה שמכבדת את המעמד
 • חן שמיל ממליצה על ענבל דרור
  חן שמיל
  25/06/2023
  "ענבל ידעה לדייק ולהביא את השמלות לביצוע מושלם. התהליך היה נעים וקליל, לענבל קלילה וכיפית ונותנת לך להרגיש הכי..
  "ענבל ידעה לדייק ולהביא את השמלות לביצוע מושלם. התהליך היה נעים וקליל, לענבל קלילה וכיפית ונותנת לך להרגיש הכי בנוח. היא זרמה איתי ועם השיגעונות שלי, ירדתי לרמת התפר ויאמר לזכותה שהייתה לה אמון סבלנות ותמיד הכול היה בחיוך. הצוות מדהים נותן הרגשה של בית וחום. את השמלות כמובן יצרנו מאפס שלב אחר שלב הייתי בכמה מדידות ותמיד דייקנו את זה עוד ועוד אפילו עד היום האחרון בו לקחתי את השמלות"
 • שיר לוי לוי ממליצה על ענבל דרור
  שיר לוי לוי
  22/06/2023
  יך שהגעתי לסטודיו של ענבל דרור - הרגשתי שנכנסתי למקום הנכון ומפה אני אצא הכי מרוצה שיש. עשיתי עיצובים אישיים ו..
  יך שהגעתי לסטודיו של ענבל דרור - הרגשתי שנכנסתי למקום הנכון ומפה אני אצא הכי מרוצה שיש. עשיתי עיצובים אישיים ותפירה מאפס אצלה כי אני היה לי קו מאד ברור. השמלה הראשונה: שמלת הוליווד חלומית שפשוט הייתה מושלמת. בשמלה השנייה הלכתי על סגנון מסיבתית יותר עם נוצות וסברובסקי. השלישית הייתה בובתית לקראת האפטר שיהיה לי גם נוח. ענבל היה פשוט מושלמת ושירטטה איתי הכל מאפס"
 • ריקי פוצצו ממליצה על ענבל דרור
  ריקי פוצצו
  20/06/2023
  "הגעתי אל מעצבת השמלות הכי מוכשרת שיש בארץ ובעולם - ענבל דרור שהיא הלב כולו. היה לי פשוט מושלם! מדדתי 2 שמלות..
  "הגעתי אל מעצבת השמלות הכי מוכשרת שיש בארץ ובעולם - ענבל דרור שהיא הלב כולו. היה לי פשוט מושלם! מדדתי 2 שמלות מהממות אבל השלישית גרמה לי לדופק בלב מרוב שאהבתי והתחברתי אליה, הרגשתי פשוט כמו נסיכה!"
 • עדן נבגבקר ממליצה על ענבל דרור
  עדן נבגבקר
  30/04/2023
  "בחירת שמלות הכלה שלי לא היה קלה בכלל. עברתי כל סטודיו וכל מעצב אפשרי בארץ ולא התחברתי לאף אחד עד שהגעתי לענבל..
  "בחירת שמלות הכלה שלי לא היה קלה בכלל. עברתי כל סטודיו וכל מעצב אפשרי בארץ ולא התחברתי לאף אחד עד שהגעתי לענבל דרור - האישה הכי מדהימה והכי מרגיעה שפגשתי. פשוט חלומה של כל כלה. הגעתי אליה כבר מיואשת חודש וחצי לפני החתונה ואין לי עדיין שמלות. לאחר שיחה של כמה דקות היא כבר שירטטה לי את 2 השמלות הכי מדויקות שיש. הראשונה הייתה קלאסית נקייה צמודה בעלת שסע השמלה השנייה הייתה חצי שקופה סקסית מנצנצת ומושלמת".
 • שילת לוגסי ממליצה על ענבל דרור
  שילת לוגסי
  03/04/2023
  "עשיתי אצל ענבל 3 שמלות. הראשונה "הנסיכה בלונדון" בצבע בליאז', שמלה שנייה הכוללת גלימה ושמלה שלישית הכוללת כפפ..
  "עשיתי אצל ענבל 3 שמלות. הראשונה "הנסיכה בלונדון" בצבע בליאז', שמלה שנייה הכוללת גלימה ושמלה שלישית הכוללת כפפות. זה היה החלום שלי והתוצאה היתה מושלמת. ענבל עשתה את זה בצורה מדויקת, והמחמאות לא הפסיקו להגיע".
 • עדי גודוסי ממליצה על ענבל דרור
  עדי גודוסי
  23/03/2023
  "הגעתי לענבל דרור. כל שמלה שמדדתי היתה יפה יותר מהשנייה, אבל היה לי ברור מה אני הכי אוהבת ורוצה. שמלת הכלה הרא..
  "הגעתי לענבל דרור. כל שמלה שמדדתי היתה יפה יותר מהשנייה, אבל היה לי ברור מה אני הכי אוהבת ורוצה. שמלת הכלה הראשונה היתה מחוך סקסי וחצאית נפוחה, ושמלת הכלה השנייה היתה צמודה עם מחוך וגלימה ארוכה. גיליתי את הצוות המושלם ביקום במלוא מובן המילה, והלוואי וכל כלה תזכה ליחס שכזה ואהבה כזאת בכל מקום שתלך".
 • אוניל ידיד ממליצה על ענבל דרור
  אוניל ידיד
  23/03/2023
  "פשוט נדהמתי מהשירות והיחס הנפלא מהצוות של ענבל דרור. הם היו סבלניות, אכפתיות ומרימות. כבר ביום הראשון בסטודיו..
  "פשוט נדהמתי מהשירות והיחס הנפלא מהצוות של ענבל דרור. הם היו סבלניות, אכפתיות ומרימות. כבר ביום הראשון בסטודיו שלה, ישבנו וסגרנו הכל. ענבל משדרת קלילות, אך גם רצון עז להוציא את הכלה הכי מרוצה ויפה שיש".
 • נועה לוי ממליצה על ענבל דרור
  נועה לוי
  23/03/2023
  "ידעתי שאני רוצה שמעצבת שמלות הכלה ענבל דרור תהיה המעצבת שלי. רציתי שהשמלה הראשונה תיצור מראה של נסיכה מהאגדות..
  "ידעתי שאני רוצה שמעצבת שמלות הכלה ענבל דרור תהיה המעצבת שלי. רציתי שהשמלה הראשונה תיצור מראה של נסיכה מהאגדות, עם מחוך חתולי ואפילו כפפות - ממש כמו סינדרלה. בשמלה השנייה רציתי להשתגע עם פתחים ובדים לא שגרתיים, בקיצור שמלה משוגעת ומיוחדת"
 • שלי אלמקאיס ממליצה על ענבל דרור
  שלי אלמקאיס
  23/03/2023
  "חיפשתי משהו נצחי, מרשים אבל גם לא מתאמץ, כשנכנסתי לסטודיו של ענבל דרור, מצאתי את זה. בחרתי שתי שמלות כלה כאשר..
  "חיפשתי משהו נצחי, מרשים אבל גם לא מתאמץ, כשנכנסתי לסטודיו של ענבל דרור, מצאתי את זה. בחרתי שתי שמלות כלה כאשר הראשונה היתה עם מחוך לבן שנתפר בעבודת יד מדהימה וחצאית מעט נפוחה עם שסע עמוק ושכבות טול בצבעי ניוד ולבן, והשמלה השנייה הייתה שמלת תחרה צמודה ומתוכשטת לאורך גב עם ביטנה שקפקפה על מנת לתת תחושה קלילה יותר".
 • קורל פרץ ממליצה על ענבל דרור
  קורל פרץ
  23/03/2023
  "הגעתי לענבל דרור, בחרתי בשמלה אצילית. ולא חשופה והכי חשוב, לא רציתי שמלה לבנה, אז ענבל ישר הוציאה לי את בד הש..
  "הגעתי לענבל דרור, בחרתי בשמלה אצילית. ולא חשופה והכי חשוב, לא רציתי שמלה לבנה, אז ענבל ישר הוציאה לי את בד השנהב והתוצאה מושלמת! לוק חצי שקוף, עם כפתורים וצווארון גולף, סגירה קלאסית מאחור ונפוחה מעט".
 • אור מיכאלי ממליצה על ענבל דרור
  אור מיכאלי
  23/03/2023
  "שמלה הראשונה הייתה ממלכתית יותר והשנייה קצרה ומגניבה. שתיהן היו בעיצוב אישי מהציור ועד לבחירת הבד ולתפירה. הש..
  "שמלה הראשונה הייתה ממלכתית יותר והשנייה קצרה ומגניבה. שתיהן היו בעיצוב אישי מהציור ועד לבחירת הבד ולתפירה. השמלה הראשונה שלי הייתה ארוכה בידיים ומלבנית בחזה (כיאה לוויז'ן שלי) עם קשת של אפרת קסוטו, והשנייה הייתה שמלת מידי עם קולר וטוויסט - על שני החוטים שירדו מהפפיון שקושר את הקולר היו רקומות האותיות הראשונות שלנו באנגלית".
 • שלי בן יוסף ממליצה על ענבל דרור
  שלי בן יוסף
  23/03/2023
  "התחלתי להסתכל באינסטגרם וראיתי שמלה של ענבל דרור שתפסה אותי - כל כך שונה מכל מה שראיתי. הרגשתי שזה זה. טסתי ל..
  "התחלתי להסתכל באינסטגרם וראיתי שמלה של ענבל דרור שתפסה אותי - כל כך שונה מכל מה שראיתי. הרגשתי שזה זה. טסתי לישראל והגעתי לסטודיו של ענבל. מדדתי את השמלה, התעלפתי, קמתי לתחיה והשאר היסטוריה".
 • עדן עזרא ממליצה על ענבל דרור
  עדן עזרא
  23/03/2023
  "תמיד ידעתי שענבל דרור תעצב לי את השמלות כלה, ידעתי שהיא תוכל לדייק ולהגשים לי את החלומות. בחרתי שתי שמלות בעי..
  "תמיד ידעתי שענבל דרור תעצב לי את השמלות כלה, ידעתי שהיא תוכל לדייק ולהגשים לי את החלומות. בחרתי שתי שמלות בעיצוב אישי, שמלה ראשונה קלאסית, חלקה ונקייה, ושמלה שנייה שתתאים יותר למסיבה. היא הייתה כסופה ונוצצת במיוחד. השירות בסטודיו הוא מקצועי ואישי גם של ענבל וגם של שאר הבנות".
 • אייר גולדברשט ממליצה על ענבל דרור
  אייר גולדברשט
  23/03/2023
  "התקשיתי בבחירת שמלת הכלה הראשונה. אני לא בחורה ״קלאסית״ ורציתי משהו עם קטע, משהו מגניב. ראיתי באינסטגרם של ענ..
  "התקשיתי בבחירת שמלת הכלה הראשונה. אני לא בחורה ״קלאסית״ ורציתי משהו עם קטע, משהו מגניב. ראיתי באינסטגרם של ענבל שמלה אחת וחשבתי 'וואלה אני רוצה לנסות אותה'. באתי עם המון חוסר ביטחון, ביקשתי למדוד אותה ופשוט אמא שלי וחברה שלי צעקו- זאת! היא עברה גם כמה שינויים שרציתי בזכות המעצבות האגדיות שבסטודיו, והיא הייתה הכי אני, קלילה ואפילו יצאה לי קצת קלאסית. השמלה היתה מלאה בלבבות מאבנים, וזה עיצוב מושלם ומדויק בעיניי, יש לה שובל מטורף שנכנסתי איתו לחופה. באמת שהיה לי חשוב להרגיש בנוח, לשים משהו שמתאים לי".
 • יעל יעקבי ממליצה על ענבל דרור
  יעל יעקבי
  23/03/2023
  "הרגשתי פשוט כלה. היא הייתה האחת, קלאסית, יפה , שובבה , עם קטע שאפשר למצוא רק אצל ענבל דרור. רק מי שבאמת מסתכל..
  "הרגשתי פשוט כלה. היא הייתה האחת, קלאסית, יפה , שובבה , עם קטע שאפשר למצוא רק אצל ענבל דרור. רק מי שבאמת מסתכל על השמלה רואה שבעצם הקאפות למעלה, יוצרות לב שלם מקדימה בשמלה. הרגשתי הכי אני בשמלה הזו והייתי מאושרת. ענבל מהממת, ובכללי כל השירות שמקבלים אצלה בסטודיו הוא חוויה אחת שלמה. כולן פשוט מקסימות וכל פעם מחדש, נהניתי להגיע לשם".
 • סמנתה אוסטנקו ממליצה על ענבל דרור
  סמנתה אוסטנקו
  23/03/2023
  "ברגע שרגלי דרכה שם הן הבינו בדיוק מה השמלה שלי ובלי שום התלבטות סגרתי אותה ישר. השמלה הראשונה הייתה מאוד קלא..
  "ברגע שרגלי דרכה שם הן הבינו בדיוק מה השמלה שלי ובלי שום התלבטות סגרתי אותה ישר. השמלה הראשונה הייתה מאוד קלאסית ונקייה. לאורך כל הדרך השירות היה פשוט מהמם ויחס אישי"
 • שלי גזנבי ממליצה על ענבל דרור
  שלי גזנבי
  07/07/2022
  "הגעתי אל ענבל דרור - זו תפירה עילית שלא רואים הרבה. הגעתי אליה עם כמה תמונות של כל מיני שמלות ששמרתי במהלך הש..
  "הגעתי אל ענבל דרור - זו תפירה עילית שלא רואים הרבה. הגעתי אליה עם כמה תמונות של כל מיני שמלות ששמרתי במהלך השנים, ויחד בחרנו שמלה ראשונה לחופה שהיא שקופה ומנצנצת, עם וולנים של משי שיוצרים מראה כפרי ונשפך. השמלה השנייה הייתה עשויה כולה משי שקוף ותחרה במראה בוהו שאני מאוד אוהבת. את שתי השמלות לבשתי יחד עם סנדלים שטוחים, רציתי להרגיש הכי חופשיה ונינוחה, ופשוט להתהלך על הדשא בקלילות".
 • דניאל בן אלישע ממליצה על ענבל דרור
  דניאל בן אלישע
  26/10/2021
  "ענבל קלטה אותי ישר, ובדקה וחצי עשתה לי סקיצה של שמלת החלומות שלי. לא היו יותר מדי מדידות כי זה פשוט היה מדויק..
  "ענבל קלטה אותי ישר, ובדקה וחצי עשתה לי סקיצה של שמלת החלומות שלי. לא היו יותר מדי מדידות כי זה פשוט היה מדויק. רציתי שמלה שתהיה "טיימלס" ושבעוד 20 שנה אסתכל עליה ואתאהב בה מחדש, כשבוחרים מקום לעשות בו את שמלת הכלה, השירות הוא הכי חשוב. אצל ענבל קיבלתי יחס חם ומשפחתי ושירות מעל ומעבר למצופה, ומעבר לכך כולן שם כל כך מקצועיות. השמלה הייתה כל מה שיכולתי לחלום עליו, אני שמחה שבחרתי בענבל וממליצה לכל אחת".
 • זוהר אדרי ממליצה על ענבל דרור
  זוהר אדרי
  09/11/2022
  "הגעתי לענבל המדהימה שלפני שהיא מעצבת בחסד עליון היא לב אחד ענק. החיוך החיבוק וההרגשה שאני בידיים טובות, זה הי..
  "הגעתי לענבל המדהימה שלפני שהיא מעצבת בחסד עליון היא לב אחד ענק. החיוך החיבוק וההרגשה שאני בידיים טובות, זה היה שווה יותר מהכול. היה חשוב לי ליצור מראה צנוע ומעניין. בצווארון ובשרוולים התווספו תכשיטים בעבודת יד של אבני סברובסקי ופנינים - כשנכנסתי לאולם כולם היו בהלם מהיופי של השמלה"
 • לינוי פז ממליצה על ענבל דרור
  לינוי פז
  12/01/2023
  "הגעתי לסטודיו של ענבל דרור, הציעו לי שם מספר שמלות ובאחת מהמדידות ענבל המושלמת נכנסה, הסתכלה עלי ובשניה היא ה..
  "הגעתי לסטודיו של ענבל דרור, הציעו לי שם מספר שמלות ובאחת מהמדידות ענבל המושלמת נכנסה, הסתכלה עלי ובשניה היא הביאה לי שמלת מחוך עם בד מעט שקוף שעליו יש אבני פנינה עדינים. הוספתי לשמלה שרוולים וטולים בחלק התחתון שלה והתוצאה הסופית הייתה בול מה שרציתי"
 • שרית ישר ממליצה על ענבל דרור
  שרית ישר
  23/08/2022
  "מאז ומתמיד החלום שלי היה לעשות את שמלת הכלה שלי אצל ענבל דרור.בתור אחת שהולכת בצניעות, ידעתי ששמלת כלה היא את..
  "מאז ומתמיד החלום שלי היה לעשות את שמלת הכלה שלי אצל ענבל דרור.בתור אחת שהולכת בצניעות, ידעתי ששמלת כלה היא אתגר, ובייחוד שמלת כלה שתהיה מיוחדת בדיוק כמו שאני אוהבת. הגעתי אליה, צוות מדהים וענבל שהיא מלאך ומאותו יום ידעתי שזה יהיה אצלה. כל כך היה כיף להתייעץ איתם, ולחוות את כל התהליך של התפירה. לקחתי מענבל 2 שמלות חלומיות, כל אחת מיוחדת במינה. ממליצה בחום!"
 • ים צוקרמן ממליצה על ענבל דרור
  ים צוקרמן
  22/06/2022
  "מהרגע הראשון ידעתי שאני אעשה אצל ענבל דרור שמלה. ענבל עשתה לי שמלה בעיצוב אישי - שמלת חלומותי. פשוט הרגשתי נס..
  "מהרגע הראשון ידעתי שאני אעשה אצל ענבל דרור שמלה. ענבל עשתה לי שמלה בעיצוב אישי - שמלת חלומותי. פשוט הרגשתי נסיכה! שמלה קלאסית שגם בעוד 30 שנה כשהבת שלי תתחתן אני ארצה שהיא תלבש אותה".
 • רון טסה ממליצה על ענבל דרור
  רון טסה
  22/09/2022
  "ענבל לגמרי נכנסה לראש שלי, היא הבינה בדיוק מה אני רוצה. נתתי לה יד חופשית כי סמכתי עליה שהיא תדע לעצב לי את ה..
  "ענבל לגמרי נכנסה לראש שלי, היא הבינה בדיוק מה אני רוצה. נתתי לה יד חופשית כי סמכתי עליה שהיא תדע לעצב לי את השמלות הכי יפות בשבילי. התוצאה הסופית הייתה אפילו יותר יפה ממה שדמיינתי וחלמתי אי פעם, הרגשתי כמו נסיכה מהאגדות"
 • עדן חמיאס ממליצה על ענבל דרור
  עדן חמיאס
  26/05/2022
  מההתחלה ידעתי שענבל דרור תעצב את השמלות שלי מתוך ההבנה שהיא היחידה שיכולה ליישם את מה שאני מדמיינת בראש. הכול..
  מההתחלה ידעתי שענבל דרור תעצב את השמלות שלי מתוך ההבנה שהיא היחידה שיכולה ליישם את מה שאני מדמיינת בראש. הכול היה מושלם מהבדים עד לתפירה ועד לדקויות הכי קטנות. מעבר לכך, השירות שלה ושל העובדות שלה היה מדהים. אין עוד כמוה.
 • עמית נעים ממליצה על ענבל דרור
  עמית נעים
  05/05/2021
  ענבל שרטטה את שמלת החלומות שלי והתוצאה עלתה על כל דמיון. שמלת הכלה השנייה שלי היתה יותר נועזת ונוצצת. לא הפסקת..
  ענבל שרטטה את שמלת החלומות שלי והתוצאה עלתה על כל דמיון. שמלת הכלה השנייה שלי היתה יותר נועזת ונוצצת. לא הפסקתי לקבל מחמאות על כמה השמלות היו מדויקות עבורי ושיקפו את מי שאני בצורה כל-כך מדויקות.
 • דניאל עזרן ממליצה על ענבל דרור
  דניאל עזרן
  14/10/2021
  נכנסתי לענבל דרור לחדר והיא כבר ישר ידעה איך לשרטט לי את שמלת החלומות. היה חשוב לי שהשמלה תהיה עדינה, רומנטית..
  נכנסתי לענבל דרור לחדר והיא כבר ישר ידעה איך לשרטט לי את שמלת החלומות. היה חשוב לי שהשמלה תהיה עדינה, רומנטית ובעיקר נסיכותית. התוצאה עלתה כל על דמיון... הרגשתי כל כך בטוחה בזכות היחס והאדיבות קאי.
 • רום גבאי ממליצה על ענבל דרור
  רום גבאי
  18/05/2022
  ענבל הבינה אותי בשניות, ציירה סקיצה מהירה תוך כדי שיחה איתי ופשוט קלעה בול: השמלה היתה צמודה עם מחוך עם גב תחר..
  ענבל הבינה אותי בשניות, ציירה סקיצה מהירה תוך כדי שיחה איתי ופשוט קלעה בול: השמלה היתה צמודה עם מחוך עם גב תחרה, הכי קלאסית שיכולה להיות ועל זמנית בעייני.
 • שירן נחום ממליצה על ענבל דרור
  שירן נחום
  03/03/2022
  בחרתי במעצבת אחת ויחידה - ענבל דרור האהובה, האישה הכי מושלמת שיכולה להיות. היחס בסטודיו שלה הוא הכי מדהים ביקו..
  בחרתי במעצבת אחת ויחידה - ענבל דרור האהובה, האישה הכי מושלמת שיכולה להיות. היחס בסטודיו שלה הוא הכי מדהים ביקום. כשאת מגיעה לשם את מרגישה הכי כלה בעולם ומקבלת את השירות הכי טוב שיש.
 • ירין ממן ביטון ממליצה על ענבל דרור
  ירין ממן ביטון
  17/06/2020
  האולם עוצב ברמה הכי גבוהה, משולחנות השיש והעץ יפים ועד לכיסאות המרופדים. בחוץ היה גן אירועים מהמם, שם הייתה גם..
  האולם עוצב ברמה הכי גבוהה, משולחנות השיש והעץ יפים ועד לכיסאות המרופדים. בחוץ היה גן אירועים מהמם, שם הייתה גם החופה שלנו. בעל האולם והצוות שלו היו מקצועיים, אדיבים ובאמת סיפקו את מה שהובטח לנו, ומעבר.
 • שנאל ג'ראד ממליצה על ענבל דרור
  שנאל ג'ראד
  24/03/2022
  החלק המרגש ביותר היה בחירת השמלות כלה. הגעתי לא מדויקת, ראיתי כל כך הרבה סגנונות בכמה מקומות. הראשונה שהגעתי א..
  החלק המרגש ביותר היה בחירת השמלות כלה. הגעתי לא מדויקת, ראיתי כל כך הרבה סגנונות בכמה מקומות. הראשונה שהגעתי אליה היא האחת והיחידה ענבל דרור, אישה מדהימה, מדויקת וסבלנית. היא היתה לצידי לאורך כל הדרך. הבנות בסטודיו שלה היו מדהימות אחת אחת, והן לא ויתרו עד שיצאתי מרוצה. ענבל תפרה לי שלושה לוקים שהשאירו אנשים פעורי פה ואותי עם הרגשה של מלכה ליום אחד... השמלה הראשונה שלי היתה נסיכותית. מחוך צמוד וחלק תחתון נפוח. השמלה היתה שקופה בחלקה עם עיטורי פרחים. השמלה השנייה שלי היתה צמודה יותר על הגוף וקלאסי. כולה עם חרוזים עדינים על השמלה. השמלה השלישית שלי, שמלת מיני סקסית, שהרגשתי איתה בנוח על הרחבה עד השעות הקטנות של הלילה.
 • ליזי חן ממליצה על ענבל דרור
  ליזי חן
  03/04/2017
  ענבל המדימה תודה רבה, הגשמת לי חלום! והתהליך היה מושלם!!! תודה רבה
 • שירה פורטל ממליצה על ענבל דרור
  שירה פורטל
  23/01/2020
  עבורי, שמלת כלה של ענבל דרור זה חלום ילדות שהתגשם. לענבל היה חשוב שאראה כמו נסיכה, והיא הייתה איתי מהרגע מהפגי..
  עבורי, שמלת כלה של ענבל דרור זה חלום ילדות שהתגשם. לענבל היה חשוב שאראה כמו נסיכה, והיא הייתה איתי מהרגע מהפגישה הראשונה עד ליום שבו לקחתי את השמלות. המקום מהמם, האווירה טובה וחיובית, והמחמאות שקיבלתי על כל שמלה גרמו לי להרגיש הכי יפה שיש
 • דנה שוורץ ממליצה על ענבל דרור
  דנה שוורץ
  10/10/2019
  תמיד ידעתי שאני רוצה לעשות את שמלת הכלה שלי אצל ענבל. ברמה האישית התחברתי אליה מאוד, היא באמת בן אדם מדהים. הי..
  תמיד ידעתי שאני רוצה לעשות את שמלת הכלה שלי אצל ענבל. ברמה האישית התחברתי אליה מאוד, היא באמת בן אדם מדהים. היה לה חשוב לאורך כל הדרך שאני אהיה הכי מרוצה, וכולם מהצוות שלה היו פשוט מושלמים
 • עינב לוי ממליצה על ענבל דרור
  עינב לוי
  30/10/2019
  מהרגע שנכנסתי לסטודיו היה לי חיבור מדהים עם ענבל וידעתי שאתחתן עם השמלות שלה. יש לה אישיות מדהימה, והיא ליוותה..
  מהרגע שנכנסתי לסטודיו היה לי חיבור מדהים עם ענבל וידעתי שאתחתן עם השמלות שלה. יש לה אישיות מדהימה, והיא ליוותה אותי לאורך כל התהליך בכל אחת מהמדידות. הצוות וענבל היו קשובים לי ב-100%, כל בקשה וכל שינוי התקבלו ונעשו על הצד בטוב ביותר
 • יעל סדן ממליצה על ענבל דרור
  יעל סדן
  06/06/2019
  ענבל היא המעצבת הראשונה שהלכתי אליה והשמלה שבחרתי היא הראשונה שמדדתי. אחריה ביקרתי אצל עוד הרבה מעצבות, ומדדתי..
  ענבל היא המעצבת הראשונה שהלכתי אליה והשמלה שבחרתי היא הראשונה שמדדתי. אחריה ביקרתי אצל עוד הרבה מעצבות, ומדדתי עוד הרבה שמלות, אבל השוויתי את כולן לשמלה הראשונה ואז החלטתי שזו האחת שלי. הגזרה של השמלה נקייה ופשוטה יחסית, אבל היא מלאת דיטיילים ומורכבויות. יש בה המון עניין. מעבר לכך, ענבל והצוות שלה כל כך מקצועיים ופרפקטיוניסטים. מרגישים את האכפתיות, והרצון שתרגישי הכי יפה ביום המיוחד שלך.
 • אור מזרחי ממליצה על ענבל דרור
  אור מזרחי
  30/05/2019
  הבחירה בענבל הייתה די ברורה. הייתי אצל עשרות מעצבים, אך ברגע שהגעתי אליה ידעתי שזהו זה - מצאתי את האחת שתעצב ל..
  הבחירה בענבל הייתה די ברורה. הייתי אצל עשרות מעצבים, אך ברגע שהגעתי אליה ידעתי שזהו זה - מצאתי את האחת שתעצב לי את שמלות הכלה שלי. השמלות שלי היו מעוצבות ברמה הכי מקצועית שיש. והיחס של הבנות לצד האווירה בסטודיו היו חוויה בפני עצמה. אני ואימי שבילינו בסטודיו שלה חצי שנה, נהנינו מכל רגע". מחזקת ביסמוט את מה שכל-כך רבות טוענות
 • נועה גולן ממליצה על ענבל דרור
  נועה גולן
  06/06/2019
  מה שאני אוהבת בעיצובים של ענבל זה שהם מיוחדים. מאוד עדינים, ומצד שני מאוד עשירים. יש לה יד אחרת. מעבר לכישרון..
  מה שאני אוהבת בעיצובים של ענבל זה שהם מיוחדים. מאוד עדינים, ומצד שני מאוד עשירים. יש לה יד אחרת. מעבר לכישרון שלה התאהבתי באישיות שלה, היא מלאת שמחת חיים, וגרמה לי להרגיש כל כך הרבה ביטחון בכל התקופה של המדידות
 • לינוי וויס ממליצה על ענבל דרור
  לינוי וויס
  29/05/2018
  בזמן המדידה של השמלה הראשונה שיתפתי את ענבל בחלום שלי לגבי השמלה השניה. רציתי שתהיה צמודה, מנצנצת וכיפית, כזו..
  בזמן המדידה של השמלה הראשונה שיתפתי את ענבל בחלום שלי לגבי השמלה השניה. רציתי שתהיה צמודה, מנצנצת וכיפית, כזו שאוכל לשים איתה סניקרס ולרקוד כל הערב. באותו רגע היא שירטטה לי את השמלה וקלעה בול לטעם שלי. ענבל מדהימה, כל כך אופנתית ויצירתית. ביום החתונה התארגנתי אצלה בסטודיו, והיא פשוט ירדה למטה בוכה מהתרגשות לראות אותי. כל חברה שלי שמתחתנת אני ישר שולחת אל ענבל בלי לחשוב פעמיים
 • ולריה סולביוב ממליצה על ענבל דרור
  ולריה סולביוב
  10/01/2019
  מה שאהבתי בשירות אצל ענבל זה שהיחס הוא מאד אמיתי וכנה, במדידות ענבל והבנות ידעו מתי להגיד לי אם שמלה מחמיאה לי..
  מה שאהבתי בשירות אצל ענבל זה שהיחס הוא מאד אמיתי וכנה, במדידות ענבל והבנות ידעו מתי להגיד לי אם שמלה מחמיאה לי או לא מחמיאה. כולן היו מאד סבלניות כלפיי
 • דנה שללה ייטיה ממליצה על ענבל דרור
  דנה שללה ייטיה
  24/01/2018
  רבות נאמר על דרור על הכישרון המופלא הדיוק הפרטים ההושבה על הגוף אם יש יורשת לשנאל בתפיסת גזרה הרי זו ענבל אבל..
  רבות נאמר על דרור על הכישרון המופלא הדיוק הפרטים ההושבה על הגוף אם יש יורשת לשנאל בתפיסת גזרה הרי זו ענבל אבל זה מינורי לאופיה של המעצבת האדירה הזו כל הצוות שם מכיל מחבק זמין וקשוב וענבל עצמה רואה בשירותיות ערך עליון...היא פשוט כובשת הייתי כלה היסטרית וכל שאלה בקשה נענתה ברצון מקצועיות מובילה
 • הכלה המחויכת שתפתח לכם את היום בכיף ממליצה על ענבל דרור
  הכלה המחויכת שתפתח לכם את היום בכיף
  22/06/2017
  ענבל היא מעצבת מדהימה, ואישיות מדהימה. היה לי כיף אתה, ונהניתי מכול רגע בתהליך איתה. השמלה שלי עוצבה בעיצוב אי..
  ענבל היא מעצבת מדהימה, ואישיות מדהימה. היה לי כיף אתה, ונהניתי מכול רגע בתהליך איתה. השמלה שלי עוצבה בעיצוב אישי, היה לי מאוד חשוב לשמור על קווים נקיים בשמלה הכלה. רציתי שהשמלה הראשונה שלי תיהיה קלאסית ויפה, והשמלה השנייה תהיה שמלת מיני מחרוזת שתתאים לשלב הריקודים וכך היה.
  ספקים מומלצים נוספים: אולמות אירועים | לארה אירועים
 • ביונסה, מילאנו והצעת נישואין תוך כדי סלפי ממליצה על ענבל דרור
  ביונסה, מילאנו והצעת נישואין תוך כדי סלפי
  09/07/2017
  "ידעתי איזו שמלה אני רוצה, חיפשתי אצל כל המעצבים הטובים ביותר, הייתה לי שמלה בראש ומצאתי אותה אצל המעצבת ענבל..
  "ידעתי איזו שמלה אני רוצה, חיפשתי אצל כל המעצבים הטובים ביותר, הייתה לי שמלה בראש ומצאתי אותה אצל המעצבת ענבל דרור. משם הדרך למצוא את השמלה השנייה לערב הייתה קלה ופשוטה, סטייליסטית של ענבל דרור ישבה איתי וביחד התאמנו לי את שמלה שהזכירה לי שיק פריזאי, שמלה שידעתי שתהיה נוחה לכבוש איתה את רחבת הריקודים" מה היה חשוב לך באיפור ועיצוב השיער?"האמת שאני לא מתאפרת בחיי היום יום שלי, חיפשתי מאפרת שתוציא את המיטב אבל שלא ארגיש ששמתי מסכה. מצאתי את המאפרת מורן סטוויצקי באינסטגרם, מהשנייה הראשונה שדיברנו בטלפון היה לי ברור שאני אסגור איתה. מי שהייתה אחראית על עיצוב השיער שלי היא נופר גריכטר. היה לי חשוב להרגיש טוב עם השיער, לשמלה הראשונה התאמתי שיער פזור ולשמלה השנייה קוקו גבוהה בשביל שהשער לא יפריע לי בריקודים". היכן קניתם טבעות נישואין?"את טבעות הנישואין קנינו ב'פריוב'. הטבעת שלי נקייה מזהב לבן והטבעת של יועד עם חריטת מזהב צהוב".
 • מוניק אלפסי ממליצה על ענבל דרור
  מוניק אלפסי
  25/10/2017
  ממליצה בחום אישה מקסימה עם טעם מהמם. צחקנית וחביבה נותנת שרות מעולה.
 • לי חדד ממליצה על ענבל דרור
  לי חדד
  05/07/2016
  "ביקרתי אצל שישה מעצבים בתל אביב אבל אף אחד מהם לא נתן לי את מלוא הביטחון שתהיה לי את שמלת הכלה המושלמת, עד ש..
  "ביקרתי אצל שישה מעצבים בתל אביב אבל אף אחד מהם לא נתן לי את מלוא הביטחון שתהיה לי את שמלת הכלה המושלמת, עד שהגעתי למעצבת ענבל דרור. אהבתי את העובדה שהיא הקשיבה לסגנון שלי, לטעם שלי ולא נתנה לי באופן אוטומטי למדוד שמלה קיימת. ענבל מדברת בגובה העיניים, היא מאוד כיפית, חמה, משפחתית והתוצאה הסופית יצאה בדיוק כמו שרציתי".
  ספקים מומלצים נוספים: גני אירועים | דוריה
 • שובל צוריה ממליצה על ענבל דרור
  שובל צוריה
  07/07/2015
  "היה לי ברור שאעצב את שמלת הכלה שלי אצל ענבל דרור, חברות שלי עיצבו אצלה ואני מאוד מתחברת לסגנון שלה. הבנות שם..
  "היה לי ברור שאעצב את שמלת הכלה שלי אצל ענבל דרור, חברות שלי עיצבו אצלה ואני מאוד מתחברת לסגנון שלה. הבנות שם מדהימות, הן ידעו לכוון אותי לסגנון שאני רוצה ואני ממליצה לכלות ללכת אליה. היו לי שתי שמלות כלה כשהשמלה השנייה הייתה בתפירה אישית".
 • שירן מנשה ממליצה על ענבל דרור
  שירן מנשה
  19/04/2015
  "הגעתי לסטודיו של המעצבת ענבל דרור ומצאתי אצלה שמלת כלה שמאוד אהבתי. קיבלתי שירות מעולה, ענבל מקסימה ומקצועית..
  "הגעתי לסטודיו של המעצבת ענבל דרור ומצאתי אצלה שמלת כלה שמאוד אהבתי. קיבלתי שירות מעולה, ענבל מקסימה ומקצועית ובכלל הייתי מאוד מרוצה מהיחס שקיבלתי בסטודיו, אני ממליצה בחום לכלות להגיע אליה".
 • נוי אפללו ממליצה על ענבל דרור
  נוי אפללו
  03/11/2015
  "היה לי ברור שאעצב את שמלת הכלה שלי אצל ענבל דרור, אני אוהבת את הדגמים שלה ולא הייתה לי על זה בכלל התלבטות. נפ..
  "היה לי ברור שאעצב את שמלת הכלה שלי אצל ענבל דרור, אני אוהבת את הדגמים שלה ולא הייתה לי על זה בכלל התלבטות. נפגשתי איתה וקיבלתי יחס אישי ומקצועי, היא מדהימה ברמות שאין דברים כאלה ואני ממליצה עליה באהבה".
 • דוריאן דרעיס ממליצה על ענבל דרור
  דוריאן דרעיס
  09/09/2015
  "אני מחוברת לעולם האופנה וידעתי שהחלום הוא לעצב את שמלת הכלה אצל ענבל דרור, הגעתי אליה ואת השמלה הראשונה שראי..
  "אני מחוברת לעולם האופנה וידעתי שהחלום הוא לעצב את שמלת הכלה אצל ענבל דרור, הגעתי אליה ואת השמלה הראשונה שראיתי לקחתי וגם את השנייה שראיתי לקחתי, זה היה בדיוק כמו שחלמתי. כולם שם מאוד מקצועיים ואין בזה ספק, הם נתנו לי יחם מדהים ודאגו שהכל יהיה בדיוק כמו שצריך, מבלי לפספס שום פינה. נפגשתי עם ענבל כמה פעמים והיא באה במיוחד להרגיע ולעזור לי".
  ספקים מומלצים נוספים: גני אירועים | אחוזת סנדרין
 • ציפי מלכה ממליצה על ענבל דרור
  ציפי מלכה
  24/06/2015
  "חיפשתי המון שמלות באינטרנט בסגנון שאני מתחברת אליו, עד שהגעתי למעצבת ענבל דרור, היא הייתה המעצבת הראשונה והא..
  "חיפשתי המון שמלות באינטרנט בסגנון שאני מתחברת אליו, עד שהגעתי למעצבת ענבל דרור, היא הייתה המעצבת הראשונה והאחרונה שביקרתי. היחס שקיבלתי היה חם ואדיב והסטייליסטית קארין ליוותה אותי והבינה בדיוק מה אני רוצה. לענבל יש שמלות כלה נדירות, כל דגם ייחודי ומושקע שלא רואים בכל חתונה, בייחוד בירושלים".
 • קרין אילוז ממליצה על ענבל דרור
  קרין אילוז
  11/09/2014
  "היו לי כמה מעצבים שרציתי ללכת לראות, אבל תמיד ידעתי שאת שמלת הכלה שלי אני אעצב אצל ענבל דרור. הגעתי אליה וכב..
  "היו לי כמה מעצבים שרציתי ללכת לראות, אבל תמיד ידעתי שאת שמלת הכלה שלי אני אעצב אצל ענבל דרור. הגעתי אליה וכבר בפגישה הראשונה התאהבתי בה ובכל הצוות המקצועי שלה. קבלתי אצל ענבל דרור הכל, החל מיחס אישי ואכפתיות ועד שמלת כלה מושלמת שהיא התאימה לי לגוף. כל מה שקיבלתי שם היה מעבר לכל הציפיות והכל נעשה שם בצורה חמה ונעימה".
 • מוריה כהן ממליצה על ענבל דרור
  מוריה כהן
  25/02/2013
  "ראיתי בקטלוג של ענבל דרור בדיוק את מה שרציתי. למרות שאני גרה בקריות נסעתי עד לסלון הכלות שלה בשביל לקחת את ה..
  "ראיתי בקטלוג של ענבל דרור בדיוק את מה שרציתי. למרות שאני גרה בקריות נסעתי עד לסלון הכלות שלה בשביל לקחת את השמלה שאהבתי".
 • טלי קדמי ממליצה על ענבל דרור
  טלי קדמי
  11/03/2013
  "אצל ענבל דרור, המעצבת היחידה שהלכתי אליה".
 • חן לוי ממליצה על ענבל דרור
  חן לוי
  04/11/2012
  "הלכתי לסלון הכלות של ענבל דרור, איפה שאחותי קנתה את השמלה שלה. ידעתי ששם בטוח אמצא שמלה ושזה הטעם שלי".
 • מאיה טרכטנברג ממליצה על ענבל דרור
  מאיה טרכטנברג
  16/10/2012
  "עשיתי חיפוש באינטרנט עד שהגעתי לענבל דרור באשדוד. נסעתי אליה כי התרשמתי מהעיצובים שלה, הם היו מיוחדים ואיכות..
  "עשיתי חיפוש באינטרנט עד שהגעתי לענבל דרור באשדוד. נסעתי אליה כי התרשמתי מהעיצובים שלה, הם היו מיוחדים ואיכותיים. אחרי כמה מדידות בחרתי שמלה. היחס שם מדהים, ענבל ממש מקסימה ונותנת יחס אישי".
 • מירית לוי ממליצה על ענבל דרור
  מירית לוי
  20/06/2012
  "את השמלה הראשונה עשיתי אצל ענבל דרור ואת השמלה השנייה עיצבה לי אחות של יונתן, קרן מור יוסף. ענבל דרור זה המק..
  "את השמלה הראשונה עשיתי אצל ענבל דרור ואת השמלה השנייה עיצבה לי אחות של יונתן, קרן מור יוסף. ענבל דרור זה המקום היחיד שהייתי בו, אהבתי שם את הסגנון ומדדתי כמה שמלות ומתוכן הרכבתי שמלה שבמקור כללה שלוש שמלות שונות. לאחותו נתתי יד חופשית שתעשה מה שנראה לה, ויצא ממש יפה".
 • אורטל בן משה ממליצה על ענבל דרור
  אורטל בן משה
  10/08/2012
  "עשיתי שמלה אצל ענבל דרור שהיא הכי מוכשרת שיש, והיחס שם פשוט מדהים. היא גורמת לכל אחת להרגיש הכי מיוחדת. כשרא..
  "עשיתי שמלה אצל ענבל דרור שהיא הכי מוכשרת שיש, והיחס שם פשוט מדהים. היא גורמת לכל אחת להרגיש הכי מיוחדת. כשראיתי את השמלה שלה ישר ידעתי שזה שלי".
 • מריה אזרוב ממליצה על ענבל דרור
  מריה אזרוב
  30/05/2012
  "הייתי בכמה סלוני כלות, עד שהגעתי לענבל דרור. אצלה בחרתי בהתחלה שמלה קלאסית וצמודה, אבל אחר כך החלטתי שאני רו..
  "הייתי בכמה סלוני כלות, עד שהגעתי לענבל דרור. אצלה בחרתי בהתחלה שמלה קלאסית וצמודה, אבל אחר כך החלטתי שאני רוצה משהו יותר מיוחד עם טאץ' שיעשה את זה יותר אירופאי וענבל הסכימה להחליף את השמלה. היא נתנה לי משהו מהקולקציה החדשה עם גב מתחרה".
 • שני עזאני ממליצה על ענבל דרור
  שני עזאני
  05/07/2012
  "ידעתי שאני הולכת לעשות אצל ענבל דרור כי אחותי גם התחתנה אצלה ואהבתי אותה מאז ומתמיד. היא אוהבת את הכלות שלה..
  "ידעתי שאני הולכת לעשות אצל ענבל דרור כי אחותי גם התחתנה אצלה ואהבתי אותה מאז ומתמיד. היא אוהבת את הכלות שלה ובאה לקראתן. לא התלבטתי יותר מדי".
  ספקים מומלצים נוספים: עיצוב שיער | מיקי בוגנים
 • דיקלה מלכה ממליצה על ענבל דרור
  דיקלה מלכה
  10/06/2012
  "זה היה קל. נכנסתי לסטודיו של ענבל דרור, וכבר בשמלה השנייה שמדדתי, ידעתי שזו השמלה שאני רוצה. לא הייתי בעוד מ..
  "זה היה קל. נכנסתי לסטודיו של ענבל דרור, וכבר בשמלה השנייה שמדדתי, ידעתי שזו השמלה שאני רוצה. לא הייתי בעוד מקומות וזה לא אופייני לי, כי בדרך כלל לוקח לי הרבה זמן לבחור בגדים לאירועים".
 • סנדרה זוהר ממליצה על ענבל דרור
  סנדרה זוהר
  14/12/2011
  "תמיד היה לי בראש סגנון מסוים של שמלת כלה שרציתי. ידעתי איך אני רוצה שתיראה מבחינת דגם ותקופה, ואיך שראיתי את..
  "תמיד היה לי בראש סגנון מסוים של שמלת כלה שרציתי. ידעתי איך אני רוצה שתיראה מבחינת דגם ותקופה, ואיך שראיתי את השמלה הזו אצל ענבל דרור ידעתי שזה זה. הייתי גם במקומות אחרים כדי לשלול ולהבין שזה מה שאני באמת רוצה ובסוף חזרתי אליה וסגרתי".
  ספקים מומלצים נוספים: גני אירועים | ויה - Via
 • דנה לוגסי ממליצה על ענבל דרור
  דנה לוגסי
  01/06/2011
  "היה לי רעיון כלשהו בראש. הסתובבתי בכמה מקומות, בעיקר באשדוד, ובסוף מצאתי בדיוק את מה שרציתי אצל ענבל דרור".
 • עינת מצרי ממליצה על ענבל דרור
  עינת מצרי
  22/12/2011
  "חיפשתי משהו עדין ויפה. הלכתי לענבל דרור ובחרתי אצלה שתי שמלות".
 • נירית קלמר ממליצה על ענבל דרור
  נירית קלמר
  04/05/2011
  "ידעתי מה הכיוון שלי, ועשיתי אותה בסוף אצל ענבל דרור".
 • מרין בוהדנה ממליצה על ענבל דרור
  מרין בוהדנה
  25/07/2011
  "עשיתי שמלה בעיצוב אישי אצל ענבל דרור, כשידעתי עוד לפני כן איך אני רוצה שזה יהיה".
 • הילה גולן ממליצה על ענבל דרור
  הילה גולן
  21/09/2011
  "האמת שלא הלכתי ליותר מדי מקומות. התחברתי לכמה מעצבים שמצאו חן בעיני באינטרנט, ובסוף הגעתי לענבל דרור ושם סגר..
  "האמת שלא הלכתי ליותר מדי מקומות. התחברתי לכמה מעצבים שמצאו חן בעיני באינטרנט, ובסוף הגעתי לענבל דרור ושם סגרתי באותו רגע".
  ספקים מומלצים נוספים: עיצוב שיער | מיקי בוגנים
 • סיון שאובי ממליצה על ענבל דרור
  סיון שאובי
  05/10/2011
  "בהתחלה הלכתי לשני מעצבים די ידועים, אבל הרגשתי שמה שמדדתי זה לא 'אני', ומשום מה ידעתי שאצל ענבל דרור אני אמצ..
  "בהתחלה הלכתי לשני מעצבים די ידועים, אבל הרגשתי שמה שמדדתי זה לא 'אני', ומשום מה ידעתי שאצל ענבל דרור אני אמצא את השמלה שלי. היחס שנתנו לי שם היה מדהים -ממש נתנו לי להבין קודם מי אני, ואיך הן רואות אותי, הן היו מהממות".
 • ליאור פסטר ממליצה על ענבל דרור
  ליאור פסטר
  21/06/2011
  "אני חברה טובה של ענבל דרור, היא פשוט מדהימה - אין אנשים כאלה בתחום, וישר ידעתי שאני הולכת אליה. היא עיצבה לי..
  "אני חברה טובה של ענבל דרור, היא פשוט מדהימה - אין אנשים כאלה בתחום, וישר ידעתי שאני הולכת אליה. היא עיצבה לי שתי שמלות מיוחדות בעיצוב אישי".
 • אורטל בן גיגי ממליצה על ענבל דרור
  אורטל בן גיגי
  25/05/2011
  "הייתי בערך אצל כל המעצבים בארץ, ובסוף חזרתי אל הראשונה שהלכתי אליה, ענבל דרור, ושם מצאתי את השמלה שלי".
  ספקים מומלצים נוספים: גני אירועים | אגדתא
 • מורן פלג ממליצה על ענבל דרור
  מורן פלג
  07/09/2011
  "ידעתי פחות או יותר מה הסגנון שלי, ושאני אוהבת את המעצבת ענבל דרור. אחרי כמה סיבובים וחיפושים נסעתי אליה אחרו..
  "ידעתי פחות או יותר מה הסגנון שלי, ושאני אוהבת את המעצבת ענבל דרור. אחרי כמה סיבובים וחיפושים נסעתי אליה אחרונה וזה ישר היה זה, היא נדירה".